Certyfikat Jakości Partnerskie Przedszkole, Nagroda Jakości im. Ireny Dzierzgowskiej

Z wielką radością zawiadamiamy, że dnia 10 stycznia 2014r. nasze przedszkole odebrało Polski Certyfikat Jakości Partnerskie Przedszkole im. Ireny Dzierzgowskiej . Certyfikat ten został przyznany na czas nieokreślony. Otrzymaliśmy również „Nagrodę Jakości im. Ireny Dzierzgowskiej”, która ma na celu wyłonienie najlepszych przedszkoli w Polsce. Jest to nagroda za jakość pracy przedszkola, uznanie w środowisku przedszkolnym i lokalnym. Nagroda ta jest dumą dla Przedszkola, Dyrektora, Nauczycieli, całego Personelu Administracyjno- Obsługowego , Dzieci, Rodziców i przyczynia się do tworzenia najlepszych warunków rozwoju dzieci.

Uroczyste wręczenie Certyfikatu i Nagrody odbyło się podczas VI Kongresu Edukacji Przedszkolnej w Pałacu Staszica w Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. W uroczystości udział brały przedszkola z całej Polski, a także: Wiceminister Edukacji Narodowej Pan Przemysław Krzyżanowski, Dyrektor Ośrodka Doskonalenia i Kształcenia Ustawicznego „ Partner” i jednocześnie współautorka programu „ Partnerskie Przedszkole” Pani Mirela Nawrot, Pani Minister Barbara Labuda sprawująca Patronat honorowy nad Programem oraz Przewodniczący Kapituły Partnerskie Przedszkole Pan Andrzej Pery. Nagrodę otrzymały 23 przedszkola z Polski, w tym nasze przedszkole, Przedszkole nr 9 w Koszalinie oraz Przedszkole Samorządowe w Rosnowie. Wśród zaproszonych gości z Przedszkola nr 9 i 35 z Koszalina na uroczystość wręczenia Nagrody przybyli Partnerzy, z którymi przedszkola współpracują i realizują zadania projakościowe- Senator Rzeczypospolitej Polskiej Pan Piotr Zientarski, Wiceprezydent Koszalina Pan Leopold Ostrowski, Inspektor Wydziału Edukacji Pani Joanna Torbińska oraz Dyrektor Zespołu Obsługi Przedszkoli w Koszalinie Pani Waleria Wójcik. W delegacji obydwu przedszkoli udział wzięli także przedstawiciele nauczycieli oraz rodziców. Nasze przedszkole reprezentowały: Anna Kondraszuk- dyrektor przedszkola, Romualda Nowagiel, Ewelina Gołębiewska- nauczycielki oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Przedszkola nr 35 w Koszalinie Pani Berta Rogowicz- Matejek.
Wytworzył:
Udostępnił: