Pozostałe Certyfikaty

CERTYFIKATY OGÓLNOPOLSKIE

1. Certyfikat dla Dyrektora Przedszkola - Menadżer Optymizmu

2. Certyfikat Jakości Partnerskie Przedszkole - Recertyfikacja

3. Certyfikat za udział w 2 edycji "Wielkiego Balu Księżniczek Disneya" - organizator miesięcznik "Księżniczka" i The Walt Disney Company - Polska

4. Honorowy Certyfikat Bezpieczeństwa

5. Certyfikat Edukacji Przeciwpożarowej

6. Certyfikat Rekordu Polski za największy album "Koszalin - moje miasto"

CERTYFIKATY WOJEWÓDZKIE

1. Certyfikat Bezpieczeństwa Dzieci na drogach

2. Certyfikat za udział w V Edycji Ogólnomiejskiego Programu Edukacja Przeciwpożarowa

1 .Nagroda Prezydenta Miasta Koszalin dla dyrektora A. Kondraszuk

2. Nagroda Prezydenta Miasta Koszalin dla nauczyciela Moniki Kmita

3. Medal Komisji Edukacji Narodowej dla dyrektora A. Kondraszuk

4. Medal Komisji Edukacji Narodowej dla nauczyciela Moniki Kmita

5.Wyróżnienie dla M. Antczak za prezentację multimedialną „Etyczne postawy wobec cech optymisty nauczyciela i dziecka”

6. Wyróżnienie za udział w akcji „Zdrowe dzieci –chorym dzieciom” otrzymane od pani Beaty Tyszkiewicz- przewodniczącej Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”

7. Wyróżnienie za udział w akcji charytatywnej „Dzieci Dzieciom” od senatora Rzeczypospolitej Polskiej Piotra B. Zientarskiego.

8. Wyróżnienie za szczególną postawę pełną wrażliwości, zrozumienia i chęci niesienia pomocy od Domu Samotnej Matki „Dar Życia” w Koszalinie.

9. Wyróżnienie za zainteresowanie akcją charytatywną „Dzieci Dzieciom” i wsparcie udzielone dzieciom z Domu Samotnej Matki w Koszalinie od sklepu zabawkowego NOOVEL.

Wytworzył:
Beata Jakowiec-Pióro